Hakkımızda

Kurulduğumuz 2006 yılından beri uzman ve dinamik kadromuzla uluslararası platformda inşaat, mimarlık ve danışmalık hizmetleri sunuyoruz.

Karşılıklı güvene dayalı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışıyla hareket ediyor, çağdaş ve özgün eserler ortaya koyuyoruz. Bugüne kadar başta rezidans, ofis ve AVM projeleri olmak üzere birçok farklı projeyi, yüksek hızda ve sıfır hatayla gerçekleştirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz

Vizyonumuz

Daima çevreye ve insana saygılı bir yaklaşımla, yetkin kadromuzu ve en yeni teknolojileri en iyi şekilde kullanarak, sektörde takip edilen marka olma hedefiyle özgün ve zamana meydan okuyan eserler inşa etmek.

Misyonumuz

Profesyonellikten ödün vermeden müşterilerimize ve paydaşlarımıza karşı güvenilir, duyarlı ve memnuniyet odaklı hareket ederek ihtiyaca yönelik özgün projeleri hayata geçirmek.

İlkelerimiz

 • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamakla yetinmez, benimseriz.
 • Büyüklüğüne bakmaksızın, gurur duyacağımız projelere imza atarız.
 • Güvene dayalı çalışır, daima sözümün arkasında dururuz.
 • İş yaptığımız bölgenin yasa ve yönetmeliklerine uygun hareket ederiz.
 • Çevreye ve topluma saygılı davranırız.
 • Çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın sürekli gelişimine önem veririz.
 • Günü kurtaracak değil sürdürülebilir olacak çözümler geliştiririz.
 • Yenilikleri takip eder, işimize hızla dahil ederiz.
 • Maliyet ve zaman baskısının önüne geçmek için daima planlı hareket ederiz.
 • Çalışanlarımızın uzmanlığından yararlanır, potansiyellerini ortaya çıkarmak için çalışırız.
 • Gelecek nesillere örnek olmak anlayışıyla çalışırız.
 • Tüm süreçlerimizi şeffaflıkla yürütürüz.

Kalite ve Çevre Politikamız

Kalite Politikası

GLS, tüm faaliyet ve hizmetlerinde, nerede ve hangi koşulda olursa olsun her zaman en iyi performansı göstermeyi ve tüm projelerini aynı yüksek kalitede tamamlamayı amaçlamaktadır.

Sahip olduğu Kalite Politikasını etkin bir şekilde uygulayarak ve sürdürerek; vizyonu doğrultusunda büyümeyi, topluma ve çevreye değer katmayı, verimliliğini artırarak koşulsuz bir müşteri memnuniyeti yaratmayı en önemli ilkesi olarak benimsemiştir. Bu nedenle müşterilerinin talep ve beklentilerini doğru anlamayı, onlarla uzun soluklu ve güvene dayalı ilişkiler kurmayı öncelikli hedefi olarak görür.

Bu noktadan hareketle GLS, her projesinde fark yaratarak, işlerinin tamamını söz verilen tarihte ve sıfır hatayla tamamlamayı amaçlar. Tüm işlerinde yükümlülüklerini eksiksiz yerine getirirken, yürürlükteki tüm yasal mevzuatlara, ulusal ve uluslararası kabul görmüş standartlara uygun hareket eder.

Çevre Politikası

Yaptığı her işte çevre sorumluluğu ilkesiyle hareket eden GLS, gelecek kuşaklara, teslim aldığından daha yeşil ve doğal yaşam alanları bırakmak için çalışır. Bunun için projelerindeki tüm üretim aşamalarında çevreyi korumak ve geliştirmek için dünya standartlarına uygun olarak davranır.

Doğayla barışık bir yaşam için çevreyle ilgili tüm yasa ve yönetmeliklerin çalışmalarında uygulandığından emin olur. Bunun için inşa sürecinin her aşamasında gerekli denetimleri gerçekleştirir.

Tüm risk değerlendirmelerini önceden yaparak, acil durumlarda çevreyi olumsuz etkilememek için gerekli tüm tedbirler alır.

Yüksek Hızla, Sıfır Hata!

GLS, projelerini yüksek hızda ve sıfır hatayla tamamlamayı hedefler. Bir başka deyişle iş süreçlerini hızlandırmak, güvenliği artırmak adına üzerine düşenleri eksiksiz yapar. BU hedefe ulaşmak için de tüm projelerinde şu 4 adımı uygular:

İş Sağlığı ve Güvenliği
Çalışanlarının sağlığı ve güvenliği GLS için büyük önem taşımaktadır. Süreçlerde azami güvenlik koşulunu sağlanması, süreçlerinin aksamaması için büyük önem taşımaktadır.

Sürekli Eğitim
GLS, çalışanlarını düzenli eğitimlerden geçirerek bilgilerinin güncel kalmasını, bu sayede yeni gelişmelerin süreçlere hızla entegre edilebilmesini sağlar.

Teknolojik Gelişim
GLS, sektörel gelişmeleri yakından takip ederek, yeni teknolojileri iş süreçlerine hızla dahil etmeyi hedefler.

Çok Yönlü Denetim
GLS, süreçlerin aksamaması, iş yapış şeklinin gelişebilmesi adına sürekli denetimler gerçekleştirir. Ayrıca ilgili tüm birimlerin hem kendisini hem de temas ettiği birimleri denetlemesini teşvik eder.

Hakkımızda

Karşılıklı güvene dayalı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışıyla hareket ediyor, çağdaş ve özgün eserler ortaya koyuyoruz. Bugüne kadar başta rezidans, ofis ve AVM projeleri olmak üzere birçok farklı projeyi, yüksek hızda ve sıfır hatayla gerçekleştirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz

Office
г.Москва, Ул. Дорогобужская дом 14.
Phone: +7 495 645 68 12
Fax: +7 495 645 68 12
Email: info@glscons.com